fbpx

Zbuloni fiksimin tuaj sipas shenjës së zodiakut

Shpesh bëjmë sikur nuk besojmë në parashikimin e yjeve, ama e lexojmë fshehur të tjerëve horoskopin! Të jesh supersticioz në fundt të fund të fundit, nuk ka asgjë të keqe! Dikush beson te horoskopi, dikush te letrat tarot, e dikush tjetër te filxhani i kafesë!

Që të gjithë e dinë se cilës shenjë i përkasim në zodiak dhe na ndodh që të krenohemi me cilësitë e tiparet e karakterit tonë në lidhje me shënjën tek e cila bëjmë pjesë. Sot ju sugjerojmë të mësoni se cili është fiksimi juaj, gjëja që keni më tepër përzemër? I keni shenjat që të gjitha më poshtë, gjeni tuajën dhe ndajini edhe me mikeshat tuaja!

Dashi- Të fiksuar pas librave

Demi- Të fiksuar pas Historisë

Binjakët- Të fiksuar pas kapeleve

Gaforrja- Të fiksuar pas ditëve me shi

Luani- Të fiksuar pas grimit

Virgjëresha- Të fiksuar pas plazhit

Peshorja- Të fiksuar pas luleve

Akrepi – Të fiksuar pas muzikës klasike

Shigjetari- Të fiksuar pas ngjyrave neon dhe fosforeshente

Bricjapi- Të fiksuar pas estetikës

Ujori – Të fiksuar pas yjeve

Peshqit – Të fiksuar pas vallëzimit

Lajme të ngjashme

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button