fbpx

Nora e Roberti sjellin videoklipin e tyre të ri së bashku (VIDEO)

Çifti i njohur asnjëherë nuk zbuloi se do të sjell ndonjë projekt muzikor së bashku.

Por dje Nora Istrefi dhe Robert Berisha kanë sjell bashkëpunimin e parë në muzikë.

Ata kanë publikuar këngën e tyre të re të cilës i kanë realizuar edhe një videoklip.

Lajme të ngjashme

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button