fbpx

Fajt vjen me MARIJUANA (VIDEO)

Reperi kosovar Fajt, si duket nuk ka të ndalur këtë vit. Ai ka publikuar projektin e tij të radhës i cili pa dyshim që do të jetë hiti i ri i kësaj vere, përcjell Portalb.mk.

Kënga mban titullin “MARIJUANA” me muzikë dhe tekst nga vet Fajti, Mix & Master  nga  Bergin Demaj, ndërsa producent është Genc Prelvukaj.

Videoklipi është realizuar nga  Black Fish Entertainment dhe është një vidoklip tipik veror.

Ky është projekti i parë i Fajtit vetëm si artist për këtë vit, pas disa këngëve të publikuara në bashkëpunim me reperë të tjerë.

 

Lajme të ngjashme

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button