fbpx

Me “Be The One” Dua Lipa mahniti pjesëmarrësit e Festivalit “Benicassim” (VIDEO/FOTO)

Mbrëmë Dua Lipa ka performuar në Festivalin Ndërkombëtar të Muzikës “Benicassim”, në qytetin Benicassim të Spanjës.

Lipa përmes rrjetit të saj social “Instagram”, ka shpërndarë disa fotografi përmes të cilave njoftoi se ka performuar atje.

Benicassim është një vend turistik në bregdetin spanjoll ndërmjet Valencias dhe Barcelonës, ku mbahet Festivali i Muzikës.

Pre-show Benicassim.

A post shared by DUA LIPA (@dualipa) on

 

 

Main stage madness! Thank you Benicassim. Last night was a dream ?✨ Shot by @pixielevinson

 

A post shared by DUA LIPA (@dualipa) on

Lajme të ngjashme

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button