fbpx

Takohen Juventus dhe Roma, gati transferimi i vitit (FOTO)

Juventus dhe Roma janë takuar për realizimin e edhe një operacioni tjetër.
Kampionët italianë janë në kërkim të mbrojtësit Kostas Manolas.

Roma ka kërkuar 40 milionë euro për të liruar grekun, përcjellë “Lajmi.net”.

Sipas “ForzaRoma.info”, bardhezinjtë ende nuk kanë vendosur nëse do ta plotësojnë këtë kërkesë të kryeqytetasve apo jo.

Manolas shihet si zëvendësuesi ideal i Leonardo Bonuccit, i cili kaloi te Milani.

Lajme të ngjashme

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button