fbpx

Ekskluzive: Enis Bardhi kaloi testimet mjekësore te Levante (FOTO)

Më në fund si duket po realizohet transferimi i madh i futbollistit shkupjan, Enis Bardhi i cili po me sukses luajti për tri sezone te Ujpesti i Hungarisë.

Menaxheri i Bardhit, Meriton Berisha për Portalb.mk, ka konfirmuar se Enis Bardhi ka kaluar me sukses testimet mjekësore dhe pritet për pak orë të nëshkruaj edhe kontratë me Levanten, skuadër që sapo është rikthyer ne Primera Division.

Enis Bardhi gjatë kontrolleve mjekësore
Enis Bardhi gjatë kontrolleve mjekësore

Bardhi karrierën e tij futbollistike e kishte filluar te “Albarsa” e Shkupit, për të vzhduar në disa klube të Suedisë dhe më pas u transferua në Hungari. /PORTALB.mk

Enis Bardhi gjaë kontrolleve mjekësore 1 Enis Bardhi gjaë kontrolleve mjekësore 2

 

Lajme të ngjashme

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button