fbpx

Pas 137 viteve vetëm djem, familja befasohet me vajzën e parë

Pas 137 viteve të lindur vetëm djem në një familje Settle, lindja e vajzës së parë është bërë shkak për festë në të gjithë familjen.

Kelen dhe Will Settle nga Bluffton i Karolinës së Jugut të cilët tashmë kishin 3 djem, e edhe bebja tjetër pritej mashkull, por kur kanë zbuluar se është vajzë, ata janë befasuar jashtë mase, transmeton koha.net.

Ata vajzës së tyre i dhanë emrin, Carter.

Ndërsa një surprizë i priste ata, kur njëri nga bashkëpunëtorët e Willit i tha atij të dilte për një gjiro me makinë.

Ai nuk po mund t’i besonte syve, kur pa një tabelë shumë të madhe të i kishe uruar mirëseardhje çikës Carter: “Mirë se vjen në botë Carter Louise Settle”.

 

Lajme të ngjashme

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button