fbpx

Fotoja e verës që po çmend të gjithë personazhet e njohur…

Trendi i kësaj fotografie ka filluar, në të vërtetë, që në verën e 2016-ës, por këtë vit të gjithë janë fiksuar me një foto nga pishina. Dhe jo një foto çfarëdo, por tendenca vazhdon të jetë mbi një gomone flamingo, një rosak apo çdo lloj shpendi a kafshe i kthyer në një tullumbace uji, shkruan Class.

Shumë prej vajzave të njohura të botës së modës, por edhe aktore të njohura a këngëtare e kanë realizuar foton e kësaj vere.

Supermodelet Taylor Swift, Kendall Jenner apo Kourtney Kardashian, Emily Ratajkowski, Justin Bieber, Shay Mitchell, Rihanna e shumë të tjerë kanë pozuar nga pishina dhe kanë marrë me mijëra pëlqime në profilet e tyre. Nëse doni edhe ju të keni foto të nxehta këtë verë, vraponi drejt pishinës!

Lajme të ngjashme

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button