fbpx

Përforcimi i Real Madridit dështon në ditën e parë (Video)

Theo Hernandez, lojtari i ri i Real Madridit, është bërë horë para tifozëve të Los Blancos

Mbrojtësit francez, Theo Hernandez, nuk i ka shkuar gjithçka mirë gjatë prezantimit të Real Madridit.

Ish-anëtari i Atletico Madridit dhe Alavesit nuk ka arritur të zhonglojë topin si duhet duke u koritur para tifozëve, shkruan Express.

Për më shumë shikojeni videon

Lajme të ngjashme

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button