fbpx

E dashura e Ronaldos 5 muajsh shtatzënë…por trupi i saj është në top formë

E dashura e Cristiano Ronaldos pritet të sjellë në jetë fëmijën e saj të parë në tetor. Georgina është në muajin e pestë të shtatzënisë, dhe do bëhet nënë e një vajze, shkruan revistaclass.al.

Partneri i saj Ronaldo në fakt do të bëhet baba për herë të katërt, pasi ai u bë baba para disa javësh i binjakëve, Eva dhe Mateo. Ai ka edhe një djalë 7-vjeçar.

Gjithsesi teksa e sheh të dashurën e Ronados në Ibiza, nuk të jep përshtypjen e një gruaje shtatzënë. Ajo ka ruajtur format e saj perfekte edhe pse është në pritje të një fëmije.

ron

ronal8c07638ce529b5638e39f68ca71f8aa3

0581632965d4a28669382e9f50203af9

Lajme të ngjashme

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button