fbpx

Messi dhe Suarez, në pushime (VIDEO)

Leo Messi dhe Luis Suarez po i shijojnë pushimet së bashku, derisa mbrëmë kanë postuar një video interesante me top.

Lajme të ngjashme

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button