fbpx

Kur vendos të presësh flokët të shkurtra dhe ngjan një mrekulli…(FOTO)

Prerja e flokëve për disa vajza është një vendim i vështirë, pasi thonë se gjysma e bukurisë të një femre janë flokët.

Por gjithsesi, nuk mund të mbash flokë të gjatë kur nuk të shkojnë. Në fotot e mëposhtme do të shikoni rastet e këtyre vajzave që janë zbukuruar aq shumë ku i kanë prerë flokët, sa nuk e keni idenë, shkruan Revista Class.

Nëse edhe ju jeni në një dilemë për t’i prerë apo jo flokët, hidhini një sy këtyre fotove dhe mbase bindeni.

Lajme të ngjashme

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button