fbpx

2 milion klikime për 24 orë, kjo është Dua Lipa (VIDEO)

Videoklipi i kësaj kënge u publikua dje dhe ka arritur që për 24 orë të marrë më shumë se 2 milionë shikime në kanalin e saj në YouTube.

Këngëtarja e njohur kosovare me famë botërore Dua Lipa dje ka lansuar këngën e saj më të re të titulluar “New Rules”.

Lajme të ngjashme

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button