fbpx

Pique ka bërë një gjest fantastik pas vdekjes së Bradley Lowery (FOTO)

Gerard Pique ka ngushlluar familjen e Brad Lowery dhe ekipin e Sunderlandit për vdekjen e tij.

Gjashtë vjeçari që theu zemrat e miliona tifozëve në botë, ka ndërruar jetë, njofton familja e tij.

Bradley Lowery ishte tifoz i Sunderlandit, ai bëri për vete miliona njerëz në botë për guximin e shfaqur për ta mposhtur kancerin.

Lajme të ngjashme

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button