fbpx

Të paktën 26 të pësuar në këmbim zjarrin midis narko bandave në Meksikë

Të paktën 26 persona kanë pësuar në këmbim zjarrin në shtetin federal meksikan Çivava.

Incidenti ka ndodhur në njërin nga rajonet e Meksikës, të njohur për trafikimin e paligjshëm me drogë.

Në këmbim zjarrin kanë marrë pjesë dy grupe të armatosura, por ende nuk dihet sa njerëz janë plagosur dhe sa kanë vdekur.

Lajme të ngjashme

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button