fbpx

Deponi edhe në bodrumin e Qeverisë së Maqedonisë (VIDEO)

Sekretariati i Qeverisë së Maqedonisë ka zhvilluar aksion për pastrim të parkingut që gjendet në bodrumin e objektit të Qeverisë së Maqedonisë. Për dy ditë janë larguar 8 kamionë me mbeturina të cilat me vite janë hedhur dhe e kanë pamundësuar përdorimin e kësaj hapësire të këtij objekti, njofton Portalb.mk.

“Për dy ditë janë hequr 8 kamionë të mbushura me mbeturina të cilat janë hedhur në parking dhe e kanë pamundësuar shfrytëzimin normal të kësaj hapësirë”, ka njoftuar sekretari gjeneral Dragi Rashkoski.

Më poshtë e keni edhe videon e bodrumit të Qeverisë ku gjendet parkingu.

Tags

Lajme të ngjashme

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Shiko edhe
Close
Back to top button
Close