fbpx

Real Madrid – Juventus, fillojnë bisedimet për përforcimin e ri (FOTO)

Juventus dhe Real Madrid kanë bërë kontaktet e para për transferimin e Danilos në Torino.

“Bianconerët” kanë njoftuar klubin spanjoll për interesimin e tyre për blerjen e mbrojtësit të djathtë brazilian, raporton “Gianluca di Marzio”.

Por, Real Madrid ka insistuar se çmimi i Danilos është 30 milionë euro, përcjell “lajmi.net”.

Juventus është i gatshëm ta blejë por për një shifër më të ultë andaj nevojiten takime të tjera për të tentuar marrëveshjen.

Lajme të ngjashme

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Shiko edhe
Close
Back to top button