fbpx

Genc Prelvukaj dhe Blake vijnë me këngë të re (VIDEO)

Reperi i njohur, Genc Prelvukaj dhe artisti i ri Blake kanë realizuar projektin e tyre më të ri muzikor.

“Hello” mban titullin kënga e cila është ritmike verore e punuar nga  Genc Prelvukaj dhe Blake.

Kënga është publikuar Youtube edhe me videoklip të punuar nga Black Fish Entertainment.

Lajme të ngjashme

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button