fbpx

Është publikuar videoklipi i këngës së aktorëve të serialit “O Sa Mirë” (VIDEO)

Është publikuar videoklipi i këngës së aktorëve të njohur të serialit “O Sa Mirë”.

Llukmani, Arbnori, Sasa dhe Xhesika kanë publikuar këngën “Msish, Msysh”.

Kënga u zbulua gjatë emisionit “Summer: 1 Kafe me Labin”, teksa katërshja ishte në pushime.

Lajme të ngjashme

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button