fbpx

Rikthim sensacional i Chicharitos në Premierligë

Javier Hernandez ‘Chichariton’ mund ta shohim sërish në Premierligë.
Sipas raporteve të fundit që vijnë nga Angli, është skuadra e West Hamit që kërkon ta kthejë në Premierligë sulmuesin meksikan.

West Ham janë në kërkim të një sulmuesi të mirë të zonës, dhe Chicharito sipas trajnerit Bilic është më ideali.

29 vjeçari në të kaluarën në Premierligë ka veshur fanellën e Manchester Unitedit, ndërsa në vitin 2015 u transferua në Bundesligë te Bayer Leverkusen, për të cilën në 54 ndeshje ka shënuar 28 gola.

Lajme të ngjashme

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Shiko edhe
Close
Back to top button