Mijëra dollarë për një natë në shpellë (FOTO)

Nëse keni frikë nga errësira dhe jeni klaustrofobik atëherë këto “dhoma” hoteli do të jenë si një ferr për ju, shkruan Top Channel.

Hotele të ndërtuara brenda shpellave janë normalisht pa dritare, apo valë telefoni, por pronarët e tyre ftojnë klientët që të afrohen me natyrën.

Edhe pse e çuditshme një natë në këto hotele kushton shumë, duke filluar nga 1.200$ nata.

Por nga ajo çfarë duket edhe në fotot e mëposhtme edhe ajo çfarë ofrohet është diçka shumë ndryshe.

Lajme të ngjashme

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button