fbpx

Xhesika e ‘O sa mir’ bën aksident, ja gjendja e saj

Aktorja Arta Nitaj e njohur si Xhesika nga seriali ‘O sa mir’ ka pësuar aksident me makinë, njofton 10minuta.

Ngjarja ka ndodhur në magjistralen Pejë/Prishtinë.

Për fat të mirë aksidenti ka qenë i vogël dhe se aktorja ka shpëtuar pa ndonjë dëmtim dhe gjendja e saj shëndetësore është e mirë.

Lajme të ngjashme

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button