fbpx

Tregu muzikor botëror pasurohet me “The way I love her” (VIDEO)

Kënga titullohet “The way I love Her” dhe është punuar nga një producent i njohur, shkruan KultPlus.

Albert Stanaj, artisti shqiptar i cili tashmë dita ditës po bënë hapa të mëdhenj drejt ngritjes në karrierën e tij muzikore në tregun botërorë, tashmë ka lansuar këngën e re.

“The way I Love her”, pritet të jetë një hit i madh i këngëtarit.

Kjo këngë është punuar nga një producent i njohur. RedOne, ka realizuar këngën e Stanaj, i cili pas vete numëron një numër të madh hitesh që i ka krijuar për artistët si: Lady Gaga, Shakira, Enrique Iglesias, Nicki Minaj e shumë yje të tjerë botëror, por kësaj liste ju shtua edhe Stanaj.

Lajme të ngjashme

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button