Sonte dasma e Messit (FOTO)

Leo Messi dhe Antonella Roccuzzo do të martohen sonte.
Leo Messi dhe Antonella Roccuzzo do të martohen edhe zyrtarisht sonte. Në këtë dasmë janë të ftuar rreth 600 persona.

Por, të vetëdijshëm se të gjithë të ftuarit nuk mund të shkojnë në Rosario, çifti ka planifikuar një ceremoni të dytë që do të mbahet në Barcelonë më vonë.

Lajme të ngjashme

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button