Transformim i hatashëm i fshatrave të Beratit (FOTO)

Nëpërmjet një shkrimi në fejsbuk, kryeministri i Shqipërisë, Edi Rama, ka treguar disa fotografi në të cilat mund të shihet se si punohet në fshatrat e rrethit të Beratit, njofton Portalb.mk.

Ajo çfarë qartë shihet, është tranformimi i madh i këtyre fshatrave, nga vende me mbeturina dhe mungesë ulësesh, në sheshe prej mermeri.

Image may contain: tree, sky, plant, house, outdoor and nature

Image may contain: house, tree, outdoor and nature

 

Image may contain: outdoor

 

Image may contain: tree, plant, grass, outdoor and nature

Image may contain: outdoor

Image may contain: one or more people, sky, outdoor and nature

Image may contain: sky and outdoor

Image may contain: outdoor and nature

Lajme të ngjashme

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button