fbpx

Evakuohet treni në Poloni pas kërcënimit me bombë

Autoritetet polake kanë ndaluar mbrëmë një tren që po udhëtonte nga Varshava për në Berlin dhe I ka evakuuar pasagjerët pas një kërcënimi për bombë.

Treni ishte  ndaluar në stacionin Mogilno në perëndim të Polonisë, njofton AP.

Lajme të ngjashme

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button