2TON erdhi me “Urime” (VIDEO)

Reperi 2TON dje në kanalin e tij në Youtube ka publikuar projektin e tij të ri që mban titullin “Urime”, njofton Portalb.mk.

Siç mund të vërehet nga teksti i shkruar nga vetë 2TON, ai dërgon urime për dashurinë dhe kujtimet që iu lanë atij.

Lajme të ngjashme

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button