fbpx

Si t’i dredhoni flokët për pesë minuta (Video)

Ka shumë mënyra se si t’i dredhoni flokët shpejt, dhe të keni rezultate të mahnitshme për dukjen tuaj.

Në videon më poshtë do të shihni dy metoda për të rregulluar flokët kaqurrele, siç ju dëshironi.

Lajme të ngjashme

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button