Si urojnë ‘Gëzuar Bajramin!’ personazhet shqiptarë?

Sot, besimtarët myslimanë festojnë festën e Fiter Bajramit. Kanë qenë të shumtë personazhet e famshëm shqiptarë të cilët në këtë ditë të shenjtë kanë zgjedhur të japin urimet e tyre të përzemërta nëpërmjet rrjetit social më aktiv, Instagramit. Lumturi, harmoni, shëndet, mbarësi kanë qenë disa prej urimeve te tyrë për ndjekësit si dhe për të gjithë shqiptarët, shkruan Bordo.al. 

Në galeri, kemi përzgjedhur disa prej urimeve të personazheve tanë më të dashur.

Gëzuar Bajramin!

Aurela-Gaçe

Blerim-Destani

Elia-Zaharia-Zogu

Elvana-Gjata-1

Fiori-Dardha

Lori-Hoxha-1

Lorik-Cana

Majlinda-Bregu

Vesa-Luma-2

 

Lajme të ngjashme

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button