fbpx

Fuste fletë votimi nga jashtë, përjashtohet anëtarja e PS

LSI ka denoncuar një tjetër shkelje nga PS në Tiranë.

Sipas zyrës së LSI një anëtare e Partisë Socialiste Luljeta Lleshi ka futur fletë votimi nga jashtë brenda në KZAZ nr 41 në Tiranë.

Pasi është kundërshtuar disa herë dhe nuk ka ndaluar veprimin e saj, thuhet se është përjashtuar tashmë nga KZAZ nr 41.

“Anetarja e Ps, Luljeta Lleshi ka futur flete votimi nga jashte brenda ne Kzaz 41 ne tirane, eshte kundershtuar disa here nga anetaret e tjere, por nuk ka ndaluar, derisa eshte perjashtuar nga Kzaz-ja”- shkruan LSI në njoftimin e saj. /albeu.com/

Lajme të ngjashme

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button