Kryeministri Zaev uron festën e Bajramit edhe në shqip (FOTO)

Kryeministri, Zoran Zaev, ka uruar festen e Fiter Bajramit edhe ne gjuhen shqipe. Ai ka uruar gazetaret dhe kolegetet e tij shqiptar me fjalet, “GËZUAR FESTËN E FITER BAJRAMIT”.

Zaev uron Bajramin shqip

Lajme të ngjashme

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button