fbpx

Osmani – Zulueta: Qeveria do t’i adresojë vërejtjet kyqe dhe rekomandimet e OSBE/ ODIHR para zgjedhjeve lokale

Lajme të ngjashme

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *