fbpx

Hakmarrja e një të tradhtuare (FOTO)

Një grua u hakmor në mënyrën tradicionale ndaj të dashurit të saj pasi e zuri mat me një tjetër, shkruan Top Channel.

Ajo iu afrua makinës së të dashurit, një tip BMW dhe e shkatërroi atë.

Për fatin e saj të keq, e gjithë skena është e filmuar dhe e reja do të duhet të përgjigjet para ligjit për aktin e saj.

Lajme të ngjashme

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button