fbpx

Foto e rrallë! “Fisnikët” ribashkohen në të njëjtin vend pas 37 viteve (Foto)

Grupi Fisnikët është njëri ndër grupet muzikore që i ka rezistuar kohës dhe këngët e këtij grupi edhe sot mbesin hite.
Ata kanë bërë shumë vite në skenë, por krejt çfarë ka ndryshuar në këto vite është mosha, shkruan Lajmi.net.

Është Agim Gërguri nga Fisnikët, ai i cili publikoi një foto në rrjetin social Facebook, me të cilën tregoi se grupi është ribashkuar në të njëjtin vend, duke pozuar njësoi si atëherë.

“Fisniket mas 37 vjete, ne te njëjtin vend, para ateleut ku dikur i benim ushtrimet” ka shkruar Agimi në Facebook. 

Tags

Lajme të ngjashme

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button
Close