fbpx

Ftesë për prezantim: Kush ua lidh duart gazetarëve dhe si të zgjidhen ato – Masa e paraburgimit

Fondacioni Metamorfozis Ju fton në prezantimin përfundimtar “Kush ua lidh duart gazetarëve dhe si të zgjidhen ato – Masa e paraburgimit”.

Ngjarja do të mbahet të enjten, më 15 qershor 2017 (11:00-13:00), Klubi GEM në kafe-barin “Menada”, Çarshia e vjetër, Shkup.

Shkarkoni agjendën (.pdf)

LEXO: Hulumtim: Institucionet ua lidhin duart gazetarëve kur informojnë për paraburgimin (VIDEO)

Tags

Lajme të ngjashme

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button
Close