fbpx

Sulmet në Londër: Mbi 7 persona të vdekur, dhjetra tjerë të lënduar

Raportimet e fundit nga mediat britanike kanë treguar se 7 persona kanë humbur jetën në 3 sulme të ndara që kanë goditur sonte Londrën. Policia po punon në zbardhjen e rasteve, ka dhe të arrestuar.

nintchdbpict0003288897011-e1496531496879

Lajme të ngjashme

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button