fbpx

Enrique me deklaratë për Real Madridin

Luis Enrique do ta zhvillojë ndeshjet e tij të fundit si trajner i Barcelonës në Camp Nou.
”Nëse ne do ta fitojmë ligën do të ishte fantastike dhe do të festonim”

”Nëse jo atëherë ne do të i urojmë kampionët pasi ky është profesionalizmi ynë”, u shpreh spanjolli.

Real Madridi me një barazim në ndeshjen e fundit kundër Malagas do ta siguronte titullin e La Ligas.

Tags

Lajme të ngjashme

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button
Close