fbpx

Madona përdor për lëkurën e saj një bimë që të gjithë e kemi në shtëpi

Ajo është afër të 60-tave, por fiziku i saj tregon shumë më pak se kaq. Sigurisht që kureshtja për të mësuar se çfarë bën Madona për të mbajtur trupin dhe lëkurën në formë, është tejet e madhe. Dhe mesa duket mbretëresha e pop-it është treguar bujare dhe ka ndarë me ndjekësit e saj, një sekret bukurie të cilën ajo e përdor shpesh, shkruan Bordo.al.

Ylli botëror ka ndarë për ndjekësit e saj në Instagram një video, në të cilën  dukej një vaskë e mbushure me ujë dhe degë borzilok. Kjo bimë njihet për efektet positive që jep në lëkurë, duke zbutur lëkurën e thatë, zbehur shenjat e kuqe nëpër fyryre, apo luftuar aknet. Vallë të jetë borziloku sekreti i bukurisë së Madonës?!

Capture-3

Lajme të ngjashme

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button