fbpx

“Tradhtar” kënga më e re nga Sabri Fejzullahu (VIDEO)

Këngëtari legjendar Sabri Fejzullahu nuk di të ndalet. Ai ka publikuar këngën e tij më të re të titulluar “Tradhtar”.

Bëhet fjalë për një baladë dashurie për tekstin e së cilës është përkujdesur 2Step, ndërsa Valter Beqo për muzikën dhe orkestrimin.

Kjo këngë vjen tre muaj pas këngës së tij të fundit “Jam shumë keq”.

 

 

Lajme të ngjashme

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button