fbpx

Nesër lansohet smartfoni i parë i Samsungut me kamerë të dyfishtë

Kompania Samsung nesër do të lansojë smartfonin e parë me kamerë të dyfishtë.
Galaxy C10 është smartfoni i parë nga kjo kompani që do të vijë me kamerë të dyfishtë, transmeton Lajmi.net.

Numri i modelit të këtij smartfoni është SM-C9150 dhe pritet të vijë me procesor të Qualcommit, Snapdragon 660.

Kamera e dyfishtë do të pozicionohet vertikalisht në pjesën e pasme të smartfonit, ndërsa antenat janë të vendosur në krye dhe në fund të telefonit.

Lajme të ngjashme

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button