fbpx

Aksident i tmerrshëm në Maqedoni: Vdes një 20 vjeçar, dhe dy të tjerë mbeten të lënduar rëndë (VIDEO)

Në një aksident të rëndë që ka ndodhur sot në orët ka humbur jetën një djalë i moshës 20 vjeçare.

Nga aksidenti me makinë që ka ndodhur sot rreth orës 5:00 në Raça, përveç viktimës 20 vjeçare e pësoi me lëndime të rënda edhe një djalë tjetër i moshës 25 vhjeçare, i cili me lëndime të rënda u transferua në spital. Në makinë poashtu ka qenë edhe një person tjetër i cili ka marrë lëndime më të lehta, transmeton Antpress.
Jozyrtarisht mëson Ohrid1, se shkak i aksidentit ka qenë shpejtësia e automjteti, që për pasojë fatale ka goditur një shtyllë.

Lajme të ngjashme

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button