fbpx

Eliza Dushku kthehet në Shqipëri

Ditë më parë Eliza Dushku ka njoftuar përmes rrjetit të saj social Facebook që do të kthehet për një vizitë në Shqipëri.

Ndër të tjera ka thënë që ndihet e ngazëllyer që do të vjen dhe se ndihet krenare me njerëzit në Shqipëri dhe gjithashtu kulturën, përcjell Koha.net.

Gjatë ditës së sotme ajo ka postuar disa fotografi në Facebook-un e saj ku duket tejet e lumtur.

Eliza Dushku
Eliza Dushku

Lajme të ngjashme

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button