fbpx

Tuna lind djal, quhet Tian (FOTO)

Përfundon pritja e ëmbël për Tunën, ajo sapo është bërë nënë e një djali.

Këtë lajm të lumtur e ka bërë të ditur nëpërmjet rrjetit social Facebook bashkëshorti i saj Patris Berisha. Djalit ia kanë vendosur emrin Tian. Në foto do të shihni Tunën, djalin dhe Patris Berishën.

tuna-lind

Lajme të ngjashme

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button