fbpx

Përfshihet në zjarr therësja e duhanit në KD- Prilep

Në Kombinatin e duhanit – Prilep mbrëmë vonë ka shpërthyer zjarr, me ç’rast është djegur tharësja e duhanit.

Siç kumtoi policia, shkaqet për zjarrin akoma nuk dihen, ndërsa ekspertizë do të kryhet gjatë ditës.

Zjarri është shpërthyer në ora 00:10 minuta dhe është shuar në ora një pas mesnate nga ekipi i Njësitit territorial zjarrfikës.

Lajme të ngjashme

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button