fbpx

Kështu do të dukeshin të famshmit me vetullat e viteve 90′

Vetullat e holla ishin ato që sunduan vitet 90, por për disa arsye, nuk i kemi pasur si pjesë të rikthimit të trendeve si shapkat, sandalet prej llastiku apo fundet me bel të lartë.

Derisa një Jenner apo një nga motrat Hadid vendos t’i bëjë vetullat si ato që kemi pasur në 1960-ën, vetullat e trasha do të mbizotërojnë në pasarela dhe tapete të kuqe.

Megjithatë, këto imazhe do t’ju duken sa qesharake aq edhe interesante, sepse do të shihni disa nga personazhet më të famshëm, se si do të dukeshin po të jetonin në ato vite.

Lajme të ngjashme

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button