fbpx

Zgjuarsia e uellsianëve, barkën e vjetër e kthejnë në hotel (FOTO)

Një barkë e kthyer përmbys është kthyer në një nga hotelet më të çuditshëm dhe më të kërkuar në Uells.

Vetëm për 45 stërlina në natë, turistët mund të pushojnë në barkën që është ndërtuar në vitin 2012 me materiale të riciklueshme.

Problemi i vetëm është se në këtë barkë shoqërohesh edhe nga insekte.

Lajme të ngjashme

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button