fbpx

Sheqerinska: Dhunuesit kanë qenë të paguar të na vrasin

“Ka pasur përpjekje për linçim të deputetëve nga ana personave të cilët kanë qenë të paguar dhe  të dërguar”, deklaroi nënkryetarja dhe deputetja e LSDM-së, Radmilla Sheqerinska, njofton Portalb.mk.

“Kemi pasur fat që kjo kaloi pa viktima. Më shumë se 10 deputetë u lënduan, ndërkaq më shumë Sela. Në Spital nuk munda madje ta njoh. Na ndau një hap nga viktimat. Njerëzit erdhën të na vrasin.  I kishin të targetuar disa deputetë. Ata ishin 7-8 emra. Policia lejoi që të shëtisin persona të maskuar në Kuvend”, tha Sheqerinska në një intervistë në TV 24.

Lajme të ngjashme

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button