fbpx

Është demoluar vetura e Zoran Zaevit (FOTO)

Pas incidentit të mbrëmshëm, ku dhunuesit përveç që i rrahën deputetët dhe gazetarët, ata shkatërruan edhe gjithçka që gjetën përreth. Zaev, përveç që ishte pre e dhunës së protestuesve, atij ia kanë demoluar edhe veturën e tij, njofton Portalb.mk.

Në një nga parkingjet e Kuvendit, ende ndodhet vetura e Zaevit, ku sipas fotografive mund të shihet se në çfarë gjendje është.

zz_1493375171-5050135

Untitled

z_1493375166-2842448

 

Lajme të ngjashme

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button