fbpx

Pamje ekskluzive nga brenda Kuvendit (FOTO)

Dje, pas sulmeve dhe demolimeve të shumta të bëra nga protestuesit e “Maqedoni të përbashkët” brenda Kuvendit të Maqedonisë, sot edhe pse nuk na u lejua të hyjmë në këtë institucion, nga atje na vijnë fotografi në të cilat shihet qartë gjendja e këtij institucioni pas ngjarjeve të djeshme, njofton Portalb.mk.

Për më shumë shikoni fotografitë.

No automatic alt text available.

Image may contain: outdoor

Image may contain: people sitting and indoor

Image may contain: indoor

No automatic alt text available.

 

Lajme të ngjashme

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button