fbpx

Lajm fantastik për Real Madridin, nervozohet Barcelona (FOTO)

Real Madrid ka marrë lajm fantastik para ndeshjes së ardhshme ndaj Valencias në La Ligë.
Real Madrid do ta ketë më të lehtë fitoren në duelin e ardhshëm ndaj Valencias.

Simone Zaza dhe Caicedo do të jenë të suspenduar tek skuadra mysafire, pas kartonëtë të marrë në humbjen nga Real Sociedad të mërkurën, raportojnë mediat spanjolle, shkruan Lajmi.net.

Andaj, Barcelona nuk do të jetë aspak e lumtur që Valencia nuk do të jetë në përbërje të plotë për duelin ndaj “Los Blancos”.

Lajme të ngjashme

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button